14 czerwca miało miejsce oficjalne otwarcie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kijach w nowej siedzibie. Prędko pędzimy z wyjaśnieniem – miejscowy GOPS wciąż znajduje się w budynku urzędu gminy, jednak obecnie na parterze.

Na zaproszenie kierowniczki ośrodka – Anety Woźniczko, nową siedzibę GOPS wyremontowaną dzięki środkom finansowym Urzędu Gminy odwiedzili i obejrzeli po zakończeniu remontu włodarze – wójt Tomasz Socha, jego zastępczyni Anita Białek oraz sekretarz Anna Janas.

Kierowniczka GOPS-u podziękowała władzom gminy za wsparcie finansowe i nadzór podczas prowadzonych prac remontowych, a także pracownikom ośrodka za zaangażowanie w czasie zmiany siedziby. Zaproszeni goście otrzymali w dowód wdzięczności upominki – skrzydlate anioły oraz kwiaty. Wręczając je Aneta Woźniczko podkreśliła, że anioły to symbol dobroci i opieki – Niech nad Wami czuwają w każdym momencie! -powiedziała. Do nowej siedziby GOPS zaproszeni zostali ponadto pozostali pracownicy, którzy z zainteresowaniem obejrzeli nowe pomieszczenia.

-Nowa siedziba GOPS-u, to przede wszystkim ukłon w stronę naszych mieszkańców. Klientami ośrodka są osoby niepełnosprawne rodzice z dziećmi, osoby starsze, to oczywiste, że przeniesienie z drugiego piętra na parter jest po prostu praktyczne. Jestem przekonany, że odświeżone i odnowione pomieszczenia stanowią również o poprawie warunków pracy dla pracowników- powiedział wójt Tomasz Socha.

Skip to content
Copy link