Szanowni Mieszkańcy, ze względu na prognozowane wysokie temperatury informujemy, że w poniedziałek (tj. 29 czerwca 2026r.) nastąpi zmiana godzin pracy Urzędu.
Urząd będzie czynny w godzinach 7:30–15:30.
Przepraszamy za ewentualne utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.
Udostępnij na Facebooku

