E-szkolenie dla mieszkańców i przedsiębiorców

A może by tak rozwinąć skrzydła i dokształcić się w temacie kreowania marki? My z pewnością tam będziemy, ale jesteśmy przekonani, że wśród mieszkańców również nie brakuje ambitnych działaczy, którym tworzenie wspólnej marki i lokalnych produktów nie jest obojętne.

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje szkolenie e-learningowe pn. „Tworzenie i funkcjonowanie marki lokalnej na obszarach górskich i podgórskich”.

Szkolenie adresowane jest do mieszkańców obszarów wiejskich, rolników, przedsiębiorców, przedstawicieli podmiotów doradczych, przedstawicieli organizacji pozarządowych, jednostek samorządu terytorialnego, jednostek naukowych oraz innych osób zainteresowanych tematyką kreowania marki lokalnej na obszarach górskich i podgórskich.

Szkolenie odbędzie się w terminie 15.02 – 05.03.2021 r. na platformie edukacyjnej www.cdrkursy.edu.pl. Rekrutacja na szkolenie prowadzona będzie w terminie 27.01 – 09.02.2021 r. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Szczegóły w załączonym piśmie.

Skip to content
Copy link