Nazwa inwestycji

Budowa boisk wielofunkcyjnych ze sztuczną nawierzchnią przy placówkach oświatowych w Gminie Kije w systemie zaprojektuj-wybuduj

Wykonawca

Firma Usługowo-Handlowo-Produkcyjna TRAK-KOP Mirosław Cieplak z siedzibą: ul.Podmiejska 105, Kostomłoty Pierwsze, 26-085 Miedziana Góra

Termin realizacji

04.10.2022r do 04.10.2023r.

Koszt

Wartość inwestycji: 4 286 043,24 brutto. Zadani jest realizowane ze środków własnych Gminy Kije w kwocie 214 302,16 zł, co stanowi 5% wynagrodzenia umownego, natomiast pozostała kwota wartości zamówienia, finansowana jest z Rządowego Funduszu Polski Ład.

Boisko, a uściślając, trzy obiekty sportowe ze sztuczną nawierzchnią – po jednym przy każdej ze szkół prowadzonych przez Gminę Kije już w przyszłym roku szkolnym będą cieszyć uczniów  szkół. To plan, który samorząd wprowadza w życie, za sprawą otrzymanej promesy w ramach pierwszej edycji Rządowego Funduszu Polski Ład.

Efektem będzie powstanie trzech obiektów sportowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą– boisk ze sztuczną nawierzchnią wraz z bieżniami, trybunami, oświetleniem, a także małą architekturą wokół. Dla każdego z obiektów Wykonawca ma obowiązek zakupić wyposażenie typu: piłki, rakiety do tenisa, siatki do siatkówki, tenisa, bramki, kosze do koszykówki itp. Obiekty powstaną przy każdej z trzech szkół podstawowych na terenie gminy – w Gartatowicach, w Kijach oraz we Włoszczowicach.

Wykonawca ma równo rok na wykonanie powierzonego mu zadania od podpisania umowy, co oznacza, że boiska będą dostępne dla naszych uczniów już z początkiem roku szkolnego 2023/2024.

Zobacz więcej:

Budowa boisk wielofunkcyjnych: czas start! – Portal Informacyjny Gminy Kije

Skip to content
Copy link