Eko-pomysły nagrodzone!

Słodziuchne i figlarne te nasze dzieciaki, ale i bardzo pomysłowe. Dzieciaki Ekologicznego Przedszkola w Gartatowicach właśnie poznały zwycięzców konkursu na „Eko-grzechotkę”.

Ten wewnętrzny konkurs zorganizowany przez energiczną i pełną pomysłów panią Gosię, to tylko jedno z wielu tego typu działań, jakich podejmują się te wspaniałe dzieciaki. Tym razem jednak, w prezentacji grzechotek i rozdaniu nagród wziął udział wójt Tomasz Socha oraz kierownik Szkoły Filialnej w Gartatowicach Cezary Curyło.

-Wybór był bardzo trudny, bo wszystkie grzechotki były piękne, pomysłowe i ekologiczne – mówi wychowawczyni przedszkolaków, pani Małgorzata Maciąg.

Ostatecznie jednak udało się wybrać dwa instrumenty, które wyróżniły się spośród reszty. Były to zabawki przygotowane przez Zuzannę Cabaj ( I miejsce) oraz Lenę Dudałę ( II miejsce).
Jednakże gratulacje należą się wszystkim dzieciakom i ich rodzicom. Macie wspaniałe pomysły, ale przede wszystkim chęci i znajdujecie czas, by razem zrobić wielkie „COŚ” dla siebie nawzajem.

Skip to content
Copy link