Dzień Dziecka niech trwa i trwa!

W Gminie Kije Dzień Dziecka trwa nie tylko 1 czerwca. W tym roku świętujemy z naszymi milusińskimi wyjątkowo długo, a święto dzieciaków było tylko jego początkiem. Oto jak jeszcze fetowaliśmy z tej okazji.
Dziewięcioro maluszków – nowych mieszkańców Gminy Kije przywitał wójt Tomasz Socha w poniedziałkowe popołudnie, 7. czerwca. „Witamy”- taki kolorowy napis pojawił się tym razem w sali kominkowej Zamku w Kijach, bo tam zwykł witać szanownych gości włodarz gminy. Te powitania są wyjątkowo urocze, bo za każdym razem przybywają do nas całe rodziny, a uśmiechy maluszków potrafią roztopić serce niemal wszystkich.

Wyprawki odebrali rodzice czterech uroczych małych dam – Emilii, Kornelii, Marii Laury i Natalii oraz pięciu przystojnych dżentelmenów – Ksawerego, Filipa, Alana, Aleksa i Nikodema. Niezmiennie w tym uroczystym momencie często oprócz rodziców towarzyszy brzdącom starsze rodzeństwo.

-Cieszę się, że wybrali Państwo na miejsce zamieszkania naszą gminę. Pamiętajcie, że zawsze jesteśmy otwarci na wasze potrzeby, chcąc tworzyć jak najlepsze środowisko rozwoju, wychowania i edukacji młodego pokolenia – powiedział do rodziców wójt Tomasz Socha. Sam będąc tatą

Warto przypomnieć, że na „Wyprawkę dla kijskiego brzdąca” składa się m. in. kocyk i poduszeczka z naszywką „Gmina Kije”, list powitalny personalizowany, uroczy bocian-maskotka z logotypem gminy, a także bon na 350zł do wykorzystania w sklepie z artykułami dla niemowlaków.

Balony w formie pastelowych gwiazdek i kolorowych lizaków przywiązane do wózka, nosidła, czy trzymane w rękach dopełniły tylko nastrój poniedziałkowego wydarzenia.

Rodzicom maluszków serdecznie gratulujemy i życzymy dużo cierpliwości na niełatwej przecież drodze wychowawczej.

« 1 z 2 »
Skip to content
Copy link