Artykuły

Przejdź do -  YAGA – z koncertem Barbary i piosenki francuskiej

YAGA – z koncertem Barbary i piosenki francuskiej

16 lutego 2018

4 marca w niedzielę w Chmielniku odbędzie się wyjątkowy koncert piosenki francuskiej, na który zaprasza organizator wydarzenia OEM Świętokrzyski Sztetl. Koncert będzie miał miejsce w Domu Kultury w Chmielniku, przy ul. Starobuskiej 10, o godz. 16:00.
Cena biletu 20 zł.
Bilety do nabycia: Ośrodek Edukacyjno-Muzealny"Świętokrzyski Sztetl’’ (synagoga) ul. Wspólna 14,

7 lutego 2018

Uprzejmie informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na III bal dziecięcy w Kasztelanii. Impreza odbędzie się 13.02.2018 r. / wtorek / o godz. 17:00.
Zgłoszenia tel: 533-980-123 lub osobiście w Kasztelanii.

WSTĘP WOLNY  ! ! !

Przejdź do - Zaproszenie

Zaproszenie

2 lutego 2018

Zapraszamy do udziału w halowym turnieju piłki nożnej.

Szczegóły na plakacie informacyjnym.

Regulamin do pobrania poniżej.

Przejdź do - Siatkówka w Kijach

Siatkówka w Kijach

1 lutego 2018

6 drużyn zgłosiło się do Noworocznego Turnieju Piłki Siatkowej.  Zawody w pierwszej fazie rozegrano  systemem grupowym. Grupę A wygrali zawodnicy z Borczyna, miejsce 2  w grupie zajęli zawodnicy z Kliszowa.  Grupę B wygrali zawodnicy ze Stawian, na 2 miejscu znalazł się Lipnik.

Finał nie pozostawił złudzeń, po raz kolejny Mistrzostwo Gminy zdobyli zawodnicy z Kliszowa wygrywając w finale z Borczynem. W mały finale zwycięstwo odniosła drużyna ze Stawian pokonując Lipnik. Zawodnikiem turnieju wybrano najbardziej doświadczonego siatkarza  Romana Sater z Lipnika.