Portal Informacyjny Gminy Kije

Szesnaście medali Mistrzostw Okręgu

5 kwietnia 2018

Łucznicy z ULKS Włoszczowice 3 kwietnia  wystartowali w Halowych Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego.  Zawody odbyły się w Hali Sportowej Zespołu Szkół w Jędrzejowie i zgromadziły zawodników z wszystkich świętokrzyskich klubów tj. SKS Mniów, Karima Prząsław, Mąchocice Scholasteria, Strzała Skorków  i ULKS Włoszczowice . Był to kolejny dobry start,  nasi zawodnicy wygrali w  siedmiu kategoriach i  zdobyli siedem na osiem możliwych tytułów Mistrzów Okręgu na 2018 rok.   Łącznie łucznicy z Włoszczowic zdobyli 16 medali.